ראשי

כתיבה

*** מוזמנים לעקוב אחר פרויקט התרגום: איירין גוט אופדייק, חסידת אומות עולם ***

אני אוהבת לכתוב. לכתוב, לשכתב, לחקור, להוסיף מידע. מאמרים, מכתבי תודה, ברכות. אני אוהבת את זה. אני אוהבת לכתוב. אבל אני לא סתם אוהבת לכתוב. אני אוהבת לכתוב דברים מעניינים, בעלי תוכן, בעלי משמעות. דברים שגורמים הנאה ומשיכה לקרוא עוד. בין אם מדובר בסיפורים אישיים או בהצגת מידע שיעזור לאנשים לבחור במוצר או בשירות שהם צריכים, אני אוהבת ליצור תוכן מעניין וקריא, שייתן ערך מוסף לקורא אותו.

אתם מוזמנים לעיין בהמלצות על עבודתי, וליצור קשר.

ברשת אפשר למצוא בעיקר את הביקורות שאני כותבת על הצגות מוזיקליות לילדים, קישורים להן אפשר למצוא כאן.

מסוף שנת 2003 עד לקראת סוף 2004 הייתי עורכת הלשון ורכזת המערכת של הרבעון "HeadLine – המגאזין הישראלי לשיער ויופי". המגזין החליף בעלים, הוריד את האות אל"ף משמו והיום זהו מגזין מקוון. בזמני הוא היה בפרינט.

מתפקידיי כעורכת הלשון במגזיןעריכת הכתבות והמדורים; שכתוב הכתבות והמדורים לפי הצורך; הוצאת לידים; יצירת בוקסות; החלטה על ניקוד חלקי; החלטה על שימוש בעברית לא תקנית; הגהת המגזין כולו והתקנתו; בדיקת העתקי השמש; תרגום מאמרים מאנגלית; עריכת תחקירים וראיונות וכן כתיבת מאמרים (לעתים בשם בדוי).*

מתפקידיי כרכזת המערכת של המגזין: שמירה על לוח הזמנים; ריכוז הכתבים והצלמים; חיפוש חומרים למערכת באינטרנט; מתן הנחיות למעצב הגרפי וליווי תהליך עיצוב המגזין; עימוד המגזין; הקמת קשר עם חברות בארץ ובחו"ל לקבלת מידע על הנעשה בתחום.

בגיליון הראשון שבו השתתפתי כתבתי שתי כתבות בשמי וכמה שלא בשמי. כך גיליתי שאני יודעת לכתוב, ובגיליונות הבאים כבר כתבתי הרבה יותר.

* להלן הצצה על דברים שכתבתי, אולם רק דברים שפרסמתי בשמי. קצת חבל, הייתי שמחה להציג גם כתבות משמותיי האחרים, אולם בביקור שערכתי במקום לאחר זמן מה גיליתי ששמותיי המשיכו לכתוב אחריי. אני מעדיפה שלא יקשרו בינינו.

אז בבקשה:

מתוך מגזין חורף 2004: שער, תוכן (ובו קרדיט לשער) ושתי כתבות

שער חורף 2004bc tand manpower

מתוך מגזין אביב 2004: שער, תוכן (ובו קרדיט לשער) ושלוש כתבות

a coverbc study1c study2d mitun

e egipt1e egipt2

מתוך מגזין קיץ 2004: שער, תוכן (ובו קרדיט לשער) וחמש כתבות

a coverbc colour bar

d hafaka1d hafaka2d hafaka3d hafaka4e health1e health2f nihul1f nihul2g mikol1g mikol2

*** מוזמנים לעקוב אחר פרויקט התרגום: איירין גוט אופדייק, חסידת אומות עולם ***

%d בלוגרים אהבו את זה: